Reklamuok savo paslaugas efektyviausiu būdu!

Facebook įrašo iškėlimas

Tai lengviausias būdas reklamuotis Facebook. Kiekvieną įrašą, kurį ketinate publikuoti, galite iškelti – už tam tikrą sumą pinigų jis Facebook naujienų sraute bus rodomas dažniau ir didesniam auditorijos ratui, nei jo rodymą sumoderuotų įprasti šio socialinio tinklo įrašų rodymo algoritmai. Nuo Facebook reklamos (Facebook Ads) tokie iškelti įrašai šiek tiek skiriasi tuo, kad juos galima iškelti (boost) tiek kuriant įrašą (post), tiek ir per Facebook reklamos tvarkyklę (Manager Ads). Priklausomai nuo pasirinktos iškėlimo priemonės šiek tiek skiriasi ir pasirinktys: iškeliant įrašą ne per Facebook reklamos tvarkyklę tai padaryti yra paprasčiau, tačiau naudojantis Facebook Manager Ads galima pasitelkti daugiau pasirinkčių kuriant auditorijas ir didinant skaičių žmonių, kuriems Jūsų iškeliamas įrašas bus parodytas.

Mažesni reklamos kaštai. Įrašų iškėlimas yra visapusiškai pigesnis variantai nei reklama: sutaupomos tiek viešinimo išlaidos, tiek reklamos kūrimo biudžetas.

Facebook ADS

„Facebook“ reklama (angl. Facebook Ads) yra vienas iš būdų atkreipti vartotojų dėmesį, didinti įmonės žinomumą ir pritraukti naujų klientų.

Šio tipo reklamos pagalba galite pasiekti tūkstančių vartotojų auditoriją kasdien. Reklamavimasis „Facebook“ unikalus tuo, jog šiame socialiniame tinkle galima pasirinkti, kokiai auditorijai norėsite parodyti savo turinį arba sukurti atskirą turinį skirtingoms auditorijoms.

„Facebook“ reklama yra labai lanksti – patys pasirenkate biudžetą, kurį norite investuoti į reklamą. Nustatytos biudžeto ribos – dienos ar tam tikro laikotarpio – neleis išleisti daugiau, nei planavote. Šiuos terminus galite koreguoti bet kada.

„Facebook“ platforma leidžia nustatyti Jūsų puslapio lankytojų amžių, lytį, vietovę, o informacija, kurią jie teikia ir ko jie nuolat ieško bei kiti kasdieniniai jų įpročiai – jų interesus profesiniame ir laisvalaikio lygmenyse.

Google ADS

Google reklama yra efektyvus sprendimas, kai norite pasiekti naujus klientus, taip pat šiuo reklamos būdu galite populiarinti Jūsų verslo prekės ženklą. Tinkamai išnaudojama Google reklama gali padėti Jūsų internetiniam verslui būti našesniam ir tuo pačiu didinti pardavimus. Štai dar keletas faktorių, kodėl verta naudotis Google reklamos paslaugomis:

 • Pirmiausia, tai vienas iš nedaugelio pasirinkimų, kai reikalingas naujo prekės arba paslaugos pristatymas į rinką. Šiuo būdų dažniausiai norima pasiekti efektyvų rezultatą ir tai leidžia sutaupyti daug laiko, kol galiausiai produktas pradės būti žinomas.
 • Reklama būtina ir tokiu atveju, kai reikalingas pardavimų skatinimas. Jeigu parduodamų prekių kiekis internete sumažėjo – nelaukite, kol jos organiškai taps vėl reikalingos. Imkitės priemonių, kurios iš karto skatina prekės ar paslaugos paklausą.
 • AdWords reklama puikiai atlieka savo darbą ir tokiu atveju, kai reikalingas naujų akcijų pristatymas vartotojams. Taikant nuolaidas norisi sulaukti kuo daugiau susidomėjimo ir ši reklama maksimaliai tai padeda pasiekti.
 • Galiausiai, šis reklamos būdas labai padeda jauniems verslams, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius ir siekia kuo garsiau įprasminti savo verslą, kad vardas taptų žinomesnis.


 • Kokia nauda jums?

  Augantys pardavimai
  Daugiau potencialių klientų
  Lengvesnis būdas klientams surasti jūsų paslaugas
  Klientų elgsenos stebėjimas
  Pranašumas prieš konkurentus